Informace o nás

Společnost ARSENAL s.r.o. byla založena v roce 1993. Za 20 let svého působení na trhu mikroskopické a zobrazovací techniky si vybudovala pozici jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů tohoto sortimentu v celé České republice s kontakty i do zahraničí.

Výhody, které Vám přinese pořízení přístrojů značky ARSENAL:

  • výhodný poměr cena/výkon,
  • perfektní předprodejní i poprodejní servis,
  • bezplatný návrh celkového systému podle Vašich individuálních požadavků,
  • možnost zapůjčení zvoleného přístroje,
  • významná část sortimentu skladem po celý rok,
  • promptní vyřízení veškerých dodávek,
  • zaškolení uživatelů zdarma,
  • prodloužená záruční doba v délce až 5 let,
  • servis výměnným způsobem.

Jaké lupy a mikroskopy Arsenal vybíráme a pro koho?

Dodáváme široký sortiment mikroskopické a zobrazovací techniky pro potřeby jak školství, tak i zdravotnictví a ostatních vysoce specializovaných pracovišť v oblasti vědy, techniky a průmyslu. Všechny modely vybíráme tak, aby reflektovaly současný technický vývoj a zároveň uspokojily široké potřeby a vysoké nároky našich zákazníků. Pro veškeré přístroje jsou však společné perfektní obraz a rozumná cena. Přístroje značky ARSENAL se velmi snadno a pohodlně ovládají, a proto jsou populární nejen u studentů a učitelů, ale rovněž u pracovníků laboratoří, výzkumných ústavů a všude tam, kde mají mikroskopy jak nárazové, tak i každodenní využití.

Certifikát ISO 9001:2008 - systém řízení kvality

Společnost ARSENAL se trvale snaží o zvyšování kvality poskytovaných služeb a jejím prvořadým cílem je spokojenost zákazníků. Certifikát ISO 9001: 2008 je pro naše zákazníky zárukou toho, že u nás vždy najdou kvalitu, kterou očekávají.

V srpnu roku 2004 proběhl certifikační audit, na jejímž základě byl společnosti ARSENAL, jako první české společnosti svého druhu, vystaven certifikát systému řízení kvality, stvrzující plnou kompatibilitu kvality poskytovaných služeb s požadavky mezinárodních norem ISO 9001. Tento certifikát nám byl udělen renomovanou švýcarskou společností SGS, světovým leaderem certifikačních služeb.

Kvalita naší práce je pravidelně prověřována vnitřními audity a jednou ročně se koná dozorový audit, při němž je systém řízení kvality a jeho shoda s normami ISO 9001 podroben kontrole nezávislého certifikačního orgánu. V září roku 2013 proběhl poslední velký recertifikační audit, kdy byla shledána 100% shoda systému řízení kvality společnosti ARSENAL s požadavky normy ISO 9001:2008 a zpráva zdůraznila jako pozitivum právě zaměření společnosti ARSENAL na zákazníka a jeho potřeby. Vydaný certifikát je platný od 28. září 2013 do 27. září 2016.